Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 73

Honvédségi Közlöny a Magyar Honvédség számára. 1-37. sz. Hetvennegyedik évfolyam. 1947. [Egybekötve]. Szerk.: Páhok Béla. Bp., 1948, Szikra. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19912.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi. Mellékletben angol és német nyelvű képleírással. Gazdag képanyaggal, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19913.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szűrös Iván: Légió mindhalálig (?). DEDIKÁLT! Szerk. és az utószót írta: Nagy Tibor. Szolnok, 1993, Verseghy Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
19914.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az ifjúság legszentebb kötelessége a néphadsereg erősítése, hazánk védelme. DISZ politikai körök 9. (Bp., 1951), Dolgozó Ifjúság Szövetsége Központi Vezetősége Agitációs Propaganda Osztály, 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, ex libris-szel.
19915.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A világháború okiratai. Összeáll.: Eduard Bernstein. I.: A német fehérkönyv. Bp., [1915], Népszava (Világosság-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, szétvált fűzéssel, a lapok többsége kijár.
19916.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1914 Titkos ellenség. Katonák könyvtára. Olvasmányok katonák részére. Bp., é.n., Kath. Sajtóegyesület Főv. Hölgybizottsága, (Apostol-ny.), 32 p. Háborús propaganda kiadvány a hadba induló katonák számára, amely a ,,titkos ellenség", azaz az alkohol veszélyeire hívja fel a figyelmet. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé foltos, sérült borítóval. (Ritka!)
19917.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

John Pimlott: Die Luftwaffe. Die Geschichte der deutschen Luftwaffe im Zweiten Weltkrieg. Klagenfurt, 1998, Kaiser. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19918.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Georg Brütting: Das Waren die Deutschen Stuka-Asse 1939-1945. Stuttgart, 1984, Motorbuch. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19919.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19920.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19921.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hollós Ervin: Rendőrség, csendőrség VKF 2. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Peacock, Lindsay: Légi tűzerő. Debrecen, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft