Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 73

Ian Hogg: Maschinenpistolen. Waffen und Gerät Band 12. Stuttgart,2001,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19888.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Nyomtatott dedikációval. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Kiadói sérült papírkötés, sérült lapok, ragasztott gerinc, viseltes állapotban.
19889.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cajus Bekker: Das Bildbuch der Deutschen Kriegsmarine 1939-1945. München, 1983, Wilhelm Heyne Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19890.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar Lajos: Gyehennában. (Első világháborús naplóregény.) Bp. (1916.) Magyar Kereskedelmi Közlöny. (Tolnai ny.). 159 l. Fűzve, sérült kiadói borítékban. Ritka
19891.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18

Kováts Zoltán - Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi, 370+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19892.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hosszúpihenő... Karikatúrák a katonaéletről. Rajzolta: Szabó Károly. 94 tábla, 6 db hiányzik. Viseltes papír mappában, egyébként jó állapotban.
19893.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19894.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19895.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19896.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19897.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Alekszijevics, Szvetlana: Nők a tűzvonalban. 2016, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19898.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Petri Jenő: Irgalmatlan évek. Tanúságtétel az orosz hadifogságról. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Püski, 120 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19899.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft