Porcelán Tételek száma: 521
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3440611
12479
508
Hollóházi Fradista labdarúgó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 27 cm 3442877
12480
508
Hollóházi Garden mintás liba. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3435043
12481
508
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm 3435018
12482
508
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 15x10 cm 3435248
12483
508
Hollóházi Morzsi. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3435253
12484
508
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 3435900
12485
508
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú + nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 12-14 cm 3435897
12486
508
Hollóházi "art deco" kakas figura (terv: Török János). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritkább festéssel, m: 15 cm 3435886
12487
508
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm 3435176
12488
508
Hollóházi homokozó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm 3435104
12489
508
Hollóházi ülő kutya. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3435096
12490
508
Hollóházi Kottásnő. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft