Porcelán Tételek száma: 521
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3441338
12392
508
Herendi Rothschild mintás csésze. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3441254
12393
508
Herendi Rothschild mintás tál. Jelzett, karcokkal, d: 22 cm 3441253
12394
508
Herendi Rothschild mintás tál. Jelzett, karcokkal, d: 22 cm 3441252
12395
508
Herendi Rothschild mintás tál. Jelzett, karcokkal, d: 22 cm 3441123
12396
508
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzet, hibátlan, d: 11,5 cm 3406799
12397
508
3400
Herendi virág mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, lábán tűzrepedéssel 7,5 cm 3440550
12398
508
Óherendi papagáj, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3443606
12399
508
Herendi virágmintás kínáló, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 27,5 cm 3419067
12400
508
Herendi csipkebogyó mintás csésze és 2 tálka, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm 3435125
12401
508
2200
Herendi nyúlpár. Jelzett, 2. oszt, hibátlan, 5x4 cm 3435026
12402
508
Herendi plasztikus vörös rózsa, jelzett, pattogzással, 9x7,5 cm 3435271
12403
508
3200
Herendi virágmintás gyűrűtartó tálka, inda fülekkel, jelzett, hibátlan, 8,5x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft