Porcelán Tételek száma: 521
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3443388
12467
508
4200
Zsolnay gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm 3423174
12468
508
Zsolnay őzpár. Jelzett, kis kopással, 15x7 cm 3405059
12469
508
Zsolnay manófüles kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3331508
12470
508
24000
Hollóházi Hajnalka mintás teás készlet. Jelzett, teljes. 3435048
12471
508
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, Kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással. 3371943
12472
508
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, kissé sérült bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm 3435094
12473
508
Hollóházi Lantosfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 22,5 cm 3420943
12474
508
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm 3439558
12475
508
Hollóházi Hortenzia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm 3435320
12476
508
Hollóházi mikulás. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm. Ritka! 3435259
12477
508
Hollóházi bohóccal babázó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm 3439557
12478
508
Hollóházi olvasó lányok. Terv.: Káldor Aurél. kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft