Hajózás, Balaton Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3418400
17432
506
4800
Ships Balaton
Modelli Sergal, Galeone Elisabettiano, hajómodell tervrajzok, 9 db nagyméretű tervrajz + többnyelvű útmutató füzet, kissé sérült, foltos kiadói mappában 3416246
17433
506
Ships Balaton
1988 Jachtnapló, Jeney Zoltán "HAVA-RIA" nevű jachtja, néhány oldalon bejegyzésekkel 3395795
17434
506
Ships Balaton
Balogh Béla - Vikár Tamás: A hajók elmélete. Bp., 1955, Akadémiai, 720 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 500 példányban. 3397632
17435
506
Ships Balaton
The Golden Age of Sailing. Classic Yacht Photographies by Beken of Cowes. Text by William Collier. London, 1999, Random House. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 3344633
17436
506
Ships Balaton
Holló Szilva Andrea - Zsigmond Gábor: A fatestű bárkától a tengerjáró óriásig. Hajóépítés Budapesten. Bp., 2013, Holnap Kiadó, 246+(6) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2812599
17437
506
Ships Balaton
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft