Hajózás, Balaton

Tételek száma: 18

cca 1930 Konecsni György Balaton idegenforgalmi kiadvány; 12p.; belső oldalak ly., sérülések, nyomda: Klösz Coloroffszet
17420.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható Balaton térkép-melléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17421.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Illyés Gyula - Reismann János: Balaton. Bp., 1962, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói műanyag védőborítóban.
17422.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

cca 1940-1950 Balatonföldvár, 6 db életkép, 11×8 és 14×9 cm
17423.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1940 Badacsonyi kirándulás, 6 db fotó, 11×8,5 cm
17424.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1933 Balatonfüred, 6 db fotó, 9×6 cm
17425.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1960/70 Balatoni emlék figurális ábrázolással, Iparművészeti Vállalat címkével, m: 17,5 cm
17426.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

Mahart tengerhajózás réz falitál, d: 26 cm
17427.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1985 A Balaton turistatérképe, 1:80.000, Bp.,Cartographia, 99x36 cm
17428.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Gáspár Ferenc: Negyvenezer mérföld vitorlával és gőzzel. Bp., Singer és Wolfner. + Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapoban.
17429.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Scharnow, Ulrich: Seefahrt. Transpress Lexikon. Berlin, VEB Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
17430.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Entz Géza - Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+ XLIV (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos gerinccel.
17431.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft