Hajózás, Balaton Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3431597
17420
506
Ships Balaton
cca 1930 Konecsni György Balaton idegenforgalmi kiadvány; 12p.; belső oldalak ly., sérülések, nyomda: Klösz Coloroffszet 3360506
17421
506
Ships Balaton
Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható Balaton térkép-melléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 3430046
17422
506
Ships Balaton
Illyés Gyula - Reismann János: Balaton. Bp., 1962, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói műanyag védőborítóban. 3428447
17423
506
Ships Balaton
cca 1940-1950 Balatonföldvár, 6 db életkép, 11×8 és 14×9 cm 3428449
17424
506
Ships Balaton
1940 Badacsonyi kirándulás, 6 db fotó, 11×8,5 cm 3428440
17425
506
Ships Balaton
1933 Balatonfüred, 6 db fotó, 9×6 cm 3432487
17426
506
Ships Balaton
cca 1960/70 Balatoni emlék figurális ábrázolással, Iparművészeti Vállalat címkével, m: 17,5 cm 3428666
17427
506
Ships Balaton
Mahart tengerhajózás réz falitál, d: 26 cm 3408469
17428
506
Ships Balaton
cca 1985 A Balaton turistatérképe, 1:80.000, Bp.,Cartographia, 99x36 cm 3429934
17429
506
Ships Balaton
Dr. Gáspár Ferenc: Negyvenezer mérföld vitorlával és gőzzel. Bp., Singer és Wolfner. + Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapoban. 3429926
17430
506
Ships Balaton
Scharnow, Ulrich: Seefahrt. Transpress Lexikon. Berlin, VEB Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 3418093
17431
506
Ships Balaton
Entz Géza - Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+ XLIV (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft