Thiers, M[arie] A[dolphe]: I. Napoleon első trónlemondása. Elba sziget... https://www.darabanth.com/hu/506-Gyorsarveres/506.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~648/Thiers-Marie-Adolphe-I-Napoleon-elso-tronlemondasa-Elba-sziget-Visszateres-Pest-1865-~II3432389
3432389
21453
506
4800
Leírás: Thiers, M[arie] A[dolphe]: I. Napoleon első trónlemondása. Elba sziget. Visszatérés. Pest, 1865, Ráth Mór, 2+332 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: rad