Magyarország földbirtokosai és földbérlői. (Gazdacímtár.) A 100 kat. holdas és ennél nagyobb földbirtokok és földbérletek az 1935. évi adatok alapján. Összeáll. és kiadta a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1937, Franklin-Pátria, 598+XVI p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, ex libris-szel. (Ritka!)