Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene. Főszerk.: O'sváth Andor. Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene. Bp.-Sashalom, 1938, Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene Kiadóhivatala ("Élet"-ny.), 936 p.+ 29 t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült lappal, két kijáró képtáblával.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg