Térképek

Tételek száma: 236

18124.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1966 G. Freytags Karte von Österreich-Ungarn / Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, 1914-es térkép reprintje, a hajtások mentén szakadt, a sarkain ragasztásnyomokkal, 72x107 cm
18125.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1986 A KÖTIVIZIG vízminőségi atlasza, 42 térképpel
18126.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936 Magyarország vasúti térképe. Laykauf Aladár, Róna Ernő. 92x63 cm Vászonra kasírozva. Városok vasúti térképével a széleken. Jelzésekkel.
18127.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ministere des Travaux Publics. Album de Statistique Graphique de 1892. Paris. Imprimerie Nationale. M DCCC XCII. XV. 24t kihajtható térképek Franciaország gazdasági adataival. Félvászon kötésben
18128.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Magyarország áttekintő úttérképe. I. Darabterhelési térkép, II. Tonnaterhelési térképe, III. Célforgalmi térkép. Mindegyik térkép 4 szelvényen (egyenként 70x94 cm Összesen 12 szelvény, Egészvászon mappában
18129.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1920-1930 Szatmárnémeti (Satu Mare) és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, lapszéli sérülésekkel, 63x47 cm
18130.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm
18131.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm
18132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1939 Egyetemes és magyar történelmi térképek, egy lapon össz. 13 db térkép, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, teljes méret: 70x99 cm
18133.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18134.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900-1920 Párizs térképe, másik oldalán a város látnivalóinak térképével, kétoldalas, kisebb sérülésekkel, ragasztott, 43x57 cm
18135.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft