Térképek

Tételek száma: 236

cca 1900-1910 Nagyszeben (Hermannstadt, Sibiu) és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x54 cm
18111.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

18112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18113.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18114.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Oláh Miklós: Magyarország leírása 1536. Nagy-Magyarország térkép, rajta kézi kiegészítésekkel, kissé viseltes állapotban, 45x62 cm
18115.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1927 Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész autográf feljegyzése egy térképen (A Magyar Korona országainak hegy- és vízrajzi térképe főbb vonalakban. 1 : 1.800.000. Bp., Károlyi György kiadása): ,,Ez a térkép az, amelyről csütörtökön (1927.IX.22) említést tettem. [...] én egy olyan térképről másoltam le magamnak 1922-ben, [a]mely Kogutowicz Károlynál volt. Azt hiszem kézi rajz volt. [...] előbb készült, mint az általam megszerkesztett térkép. Gergely". A lap szélén a szöveget (minimálisan) érintő hiánnyal, a térképen sérülésekkel, 46x58,5 cm
18116.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

18117.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1890-1900 Az Osztrák-Magyar Monarchia térképei (3 db), Stieler's Schul-Atlas Österreich-Ungarn No. 1-3. Gotha, Justus Perthes, változó állapotban, az egyiken ceruzás feljegyzésekkel, 24,5x31 cm
18118.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1988 Pest megye autóbuszhálózatának térképe, Bp., Kartográfiai Vállalat, jó állapotban, 69x49,5 cm
18120.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Galeries Lafayette - Map of Paris / Párizs térképe, másik oldalán a város metróhálózatával és reklámokkal, többnyelvű, 42x60 cm
18121.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18122.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

18123.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft