https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 100

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának büsztje. Bronz 11 cm
1
13448.

Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának büsztje. Bronz 11 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Andrássy Kurta János (1911-2008): Női fej. Festett gipsz, Jelzett. fa talapzaton. 40 cm
1
13449.

Andrássy Kurta János (1911-2008): Női fej. Festett gipsz, Jelzett. fa talapzaton. 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
1
13451.

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
EUR
,
500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.
1
13452.

2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm
1
13453.

Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
EUR
,
750,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm
1
13454.

feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Melocco Miklós (1935): Léda és a hattyú. Bronz, márvány talpon, jelzett, m: 19,5 cm
1
13455.

Melocco Miklós (1935): Léda és a hattyú. Bronz, márvány talpon, jelzett, m: 19,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
EUR
,
437,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 1200, jelzett, m: 15 cm
1
13456.

Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 1200, jelzett, m: 15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
EUR
,
593,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Salvador Dalí (1904-1989): A kulcs. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 544, jelzett, m: 17 cm
1
13457.

Salvador Dalí (1904-1989): A kulcs. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 544, jelzett, m: 17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
EUR
,
593,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890-1910 Schumacher & Co. Manufaktúra: Anya gyermekével. Modellőr: Fritz Greiner. Cégszabadalmaztatott technikájú fehér márványöntvény, talapzaton, jelzett az alján: fémlemezen Schumacher's Marmorguss felirat, talapzaton repedésvonallal, szobron gyári tűzhibával, m: 49 cm /// Circa 1890-1910 Schumacher & Co. Manufactory: Mother with Child. Modeler: Fritz Greiner. White marble cast using the company's patented technique, on a base, marked on the bottom. Metal plate inscribed with "Schumacher's Marmorguss," base with a crack line, sculpture with a factory firing flaw, height: 49 cm. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13458.

cca 1890-1910 Schumacher & Co. Manufaktúra: Anya gyermekével. Modellőr: Fritz Greiner. Cégszabadalmaztatott technikájú fehér márványöntvény, talapzaton, jelzett az alján: fémlemezen Schumacher's Marmorguss felirat, talapzaton repedésvonallal, szobron gyári tűzhibával, m: 49 cm /// Circa 1890-1910 Schumacher & Co. Manufactory: Mother with Child. Modeler: Fritz Greiner. White marble cast using the company's patented technique, on a base, marked on the bottom. Metal plate inscribed with "Schumacher's Marmorguss," base with a crack line, sculpture with a factory firing flaw, height: 49 cm. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
EUR
,
234,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.
1
13459.

Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm
1
13460.

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz