Rigasz Hondromatidisz (1942 - 1996): Család. Patinázott bronz. Jelzés nélkül, m: 41,5cm 1942. január 1-én született Ptolemaiszban. 1948-ban költözött Magyarországra, itt végezte általános és középiskoláit is, melynek befejezése után került a Képzőművészeti Főiskolára. Somogyi Józsefet tartotta mesterének. Munkái megtalálhatók a Magyar Nemzeti Múzeumban, magángyűjteményekben, középületekben és köztereken. Talpáról lejár
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncosnő. Patinázott bronz, ebonizált fa talapzaton, jelzés nélkül, alján (utólag belekarcolt?) "Ribot" jelzéssel, kopással, m: 34 cm
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!