Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 100

Zenélő férfi. Erdélyi faragott fa szobor, m: 30 cm
13422.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Horetzky (1969-): Állatfigurás akasztó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 11x8 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animal-shaped wall hook. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 11 × 8 cm. Provenance: from the artist's own collection.
13423.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

13424.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Horetzky (1969-): Állatpár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 6 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// "Horetzky (1969-): Animal pair. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 6 cm. Provenance: from the artist's own collection
13425.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

13426.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Hatvani jelzéssel: Pásztor, m: 22,5 cm
13427.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hatvani jelzéssel: Pásztor kutyájával, m: 15,5 cm
13428.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

3 darab erdélyi kerámia szobor, öregúr és öregasszonyok, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
13429.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A Delphoi kocsihajtó büsztjének gipsz másolata, jelzett, m: 22,5 cm
13430.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szabó Iván (1913-1998): Zokogó nő. Patinázott bronz, talapzaton, jelzett, m: 39 cm
13431.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Ismeretlen szobrász: Nő labdával. Patinázott bronz, m: 40 cm
13432.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Ismeretlen szobrász. Térdelő női akt. Talapzaton, bronz, m: 27 cm
13433.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft