Reklám

Tételek száma: 218

17539.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e... ?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know... ?"), in album sheets
17540.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1926 FB jelű 0,25-33 lóerős váltakozóáramú mótorok. Ganz-féle Villamossági Rt. Budapest I/1. sz. katalógus, árjegyzék. Bp., Révai-ny., 48 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
17541.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1914 "Minden más vizet túlszárnyal!", Borszéki gyógyborvíz számolócédula
17542.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 Konsitzky György fűszerkereskedése a Fehér Kutyához, Szolnok, díszes szecessziós számolócédula, kis sérüléssel.
17543.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1910 Seffer Antal sporteszközök és kötélgyártó-telepe számolócédula
17544.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1900 Sigmund József első sport egyenruházati cikkek különleges raktára reklám, sh., 15x11 cm
17545.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1920 Bonyhádi csemege teavaj számolócédula
17546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 Világ politikai napilap számolócédula
17547.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910 Baronet likőrök Budapest számolócédula
17548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 Bittó Rezső Kolozsvár angol férfi divat különlegességek számolócédula
17549.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910 Bakos József festék-, háztartási és vegyészeti cikkek kereskedése számolócédula
17550.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft