Reklám Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3402741
17539
500
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets 3402743
17540
500
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e... ?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know... ?"), in album sheets 3403862
17541
500
Advertisement
1926 FB jelű 0,25-33 lóerős váltakozóáramú mótorok. Ganz-féle Villamossági Rt. Budapest I/1. sz. katalógus, árjegyzék. Bp., Révai-ny., 48 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. 3404006
17542
500
Advertisement
cca 1914 "Minden más vizet túlszárnyal!", Borszéki gyógyborvíz számolócédula 3403995
17543
500
2200
Advertisement
cca 1910 Konsitzky György fűszerkereskedése a Fehér Kutyához, Szolnok, díszes szecessziós számolócédula, kis sérüléssel. 3403997
17544
500
2200
Advertisement
cca 1910 Seffer Antal sporteszközök és kötélgyártó-telepe számolócédula 3403999
17545
500
2200
Advertisement
cca 1900 Sigmund József első sport egyenruházati cikkek különleges raktára reklám, sh., 15x11 cm 3404001
17546
500
Advertisement
cca 1920 Bonyhádi csemege teavaj számolócédula 3404004
17547
500
Advertisement
cca 1900 Világ politikai napilap számolócédula 3403991
17548
500
Advertisement
cca 1910 Baronet likőrök Budapest számolócédula 3403993
17549
500
Advertisement
cca 1910 Bittó Rezső Kolozsvár angol férfi divat különlegességek számolócédula 3403972
17550
500
Advertisement
cca 1910 Bakos József festék-, háztartási és vegyészeti cikkek kereskedése számolócédula Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft