Reklám

Tételek száma: 218

ca 1910 Dobos C. József Somlyó dekoratív fehérbor borcímke. Szép állapotban
17527.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1864 Borovszky Samu pesti könyvkötő számlája kitöltve, hajtva, jó állapotban. Sk aláírva.
17528.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1963 Óra jótállási jegy
17529.

1963 Óra jótállási jegy

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db balatoni étlap: 1972 Kisfaludy-ház, Tátika étterem, kisebb sérülésekkel + 1975 Hableány étterem
17530.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Műszaki rajzállvány ismertető reklámlap, eredeti borítékkal
17531.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1936 Bp. VIII., László Lajos és Gyula Hentesárugyár Rt. árlistája levelezőlapként elküldve
17532.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1915 Weigl Adolf és Társa Arad fejléces számla, hajtott
17533.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

7 darab malomiparral, cukorgyártással kapcsolatos számla
17534.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1936 Haidekker Sándor R.T. Sodronymű 1936. évi I. sz. árjegyzéke kerítési, ipari és gazdasági cikkekről. Bp., Stephaneum-ny., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
17536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
26

1901 Fehér és Serény bőrkereskedés és czipőfelsőrészgyártás Budapest. Árjegyzék bőrök, czipőfelsőrészek, czipészkellékek és szerszámokról. Szerk.: Fehér A. Adolf. Bp., 1901, Hedvig Sándor-ny., 80 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
17537.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17538.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft