Reklám

Tételek száma: 218

cca 1910 "Wertheimer és Frankl Excelsior nemes kávé-keverékei a legjobbak" feliratos zománcozott kávékimérő kanál, zománchibákkal, h: 24,5 cm
17576.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

cca 1930 Elektrotechnische Fabrik Hajós & Szántó A.G. Budapest, Elektrizitätszähler für Wechselstrom Form WK / Hajós és Szántó Elektromosgyár R.T. német nyelvű villanyóra-katalógusa, fekete-fehér képekkel illusztrálva, tűzött papírkötés, 14 p.
17577.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1960-1986 Vegyes reklámos kártyanaptár tétel.
17578.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1920 Bp., Törley József és Tsa pezsgőgyárosok ellenjegy / szállítójegy, kitöltetlen, 25x21 cm
17579.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Reklámrajongói gyűjtemény vászon kötésű 50 oldalas albumban 1920-as évekbeli újságokból kivágott nagyrészt art deco reklámok összesen 74 db, klf méretben, jelzett Pólya, Pálla, Róth, Csabai Ékes, Weiss, R. Berény, A termékek: Gutmann, Corvin, Franck, Purgo csoki, Salamander, Ovomaltine, Holzer, stb.
17581.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Földváry Imre angol férfiszabósága (Bp. IV. Kossuth L. u.) számolócédula
17582.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Reklámrajongói gyűjtemény albumban 1920-as évekbeli újságokból kivágott reklámok összesen 57 db, klf méretben, jelzett Pólya, Bálint JÁnos, Csabai Ékes, Prozhl, D. Szabó Zsolt, stb: A termékek: Gutmann, Reizs, Corvin, Fleischer, Polo, Del-Ka, Salamander, Lux, Rinso, Elida, Stűhmer. Lysoform
17583.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 33 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Komplett mappa! Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.
17585.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 31 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.
17586.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Magyar és német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, néhány foltos lapszéllel, gyűrött szennylappal.
17587.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

"Haderer Emil és Társa Festék-, Lakk és Vegytermékek Gyára, IX. Mester utca 9.,"Brilliáns"..., "Ditro"...", reklámos levélbontó, h: 25 cm
17588.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1934 Art deco Gerbeaud csokoládés / süteményes doboz, kopott, 13x18x3 cm
17589.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft