Kb. 150 darabos fénykép hagyaték tétel Varga János főhadnagy, a M. kir. 29/III hadtápzászlóalj tisztjétől. Jelentős része a Balkánon készült az 1. világháború idején feliratozva, benne: ágyú, hadifogoly, Belgrád királyi palota romok, csoportkép, portré és egyéb érdekes képek, vegyes minőségben
1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben
/ 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person
1883 Léva, Díszes honvéd végelbocsátó (obsit) a cs. és kir. 26 sz. gyalogezred gyalogos honvédja részére, az ipolysági 62. sz. honvédzászlóalj tagja részére, sérült, javított, hajtott.
1942 Magyar Front 1942. február 15. Szerk.: Kertész Elemér. Bp., Szegedvárosi-ny., 4 p. + Magyar Tartalékos Tisztek Lapja, 1942. feb. 20., Bp., Athenaeum, 12 p.