Militária Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3346217
17872
500
Military
1944 Pályázati hirdetmény a Magyar Királyi Horthy Miklós Honvéd Repülő Akadémiára való felvételre a jelentkezéshez szükséges űrlapok mellékletével, összesen 18 p. 3407704
17873
500
Military
1943 Termesszünk repcét - hadseregnek kell az olaj. Plakát 30x50 cm 3187184
17874
500
Military
1947 Életfogytiglanra ítélt munkásszázad parancsnok feleségének segélykérelme 3409062
17875
500
Military
1918 Az élelmiszerek és egyéb fogyasztási cikkek árai. Plakát, ragasztva, sarkán kis hiánnyal 31x48 cm 3403254
17876
500
Military
1913 Castelnuovo, K. u. k. 47. Infanterie-Truppendivisionskommando dicsérő oklevele Schiller János hadnagy részére, nagyméretű, dekoratív grafikával illusztrált oklevél, aláírással és bélyegzővel, hajtva, 59,5x43 cm 3384946
17877
500
3400
Military
Ismeretlen katonatiszt első világháborús fotója, kitüntetésekkel, keretben. Fotó méret 16x23 cm 3384937
17878
500
Military
Farkas Horác (1893-1970) huszárezredes, hadosztályparancsnok keretezett fotója. Fotó méret 15x20 cm Sérült üvegű keretben 3307223
17879
500
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm 3307221
17880
500
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm 3406331
17881
500
Military
MOM tájoló, tokjában, jó állapotban. 3404454
17882
500
Military
Polgári Védelem Csepel Vas- és Fémművek felvarró, d: 7,5 cm 3396697
17883
500
50000
Military
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. I. világháborús front emlék I-32. zászlóalj Bressanini dicsőség emlékére! felirattal, gravírozott csata térképpel. Belül aranyozva, gravírozott aláírásokkal 154g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft