Militária

Tételek száma: 149

1944 Pályázati hirdetmény a Magyar Királyi Horthy Miklós Honvéd Repülő Akadémiára való felvételre a jelentkezéshez szükséges űrlapok mellékletével, összesen 18 p.
17872.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1943 Termesszünk repcét - hadseregnek kell az olaj. Plakát 30x50 cm
17873.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1947 Életfogytiglanra ítélt munkásszázad parancsnok feleségének segélykérelme
17874.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1918 Az élelmiszerek és egyéb fogyasztási cikkek árai. Plakát, ragasztva, sarkán kis hiánnyal 31x48 cm
17875.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1913 Castelnuovo, K. u. k. 47. Infanterie-Truppendivisionskommando dicsérő oklevele Schiller János hadnagy részére, nagyméretű, dekoratív grafikával illusztrált oklevél, aláírással és bélyegzővel, hajtva, 59,5x43 cm
17876.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ismeretlen katonatiszt első világháborús fotója, kitüntetésekkel, keretben. Fotó méret 16x23 cm
17877.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Farkas Horác (1893-1970) huszárezredes, hadosztályparancsnok keretezett fotója. Fotó méret 15x20 cm Sérült üvegű keretben
17878.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm
17879.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm
17880.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

MOM tájoló, tokjában, jó állapotban.
17881.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Polgári Védelem Csepel Vas- és Fémművek felvarró, d: 7,5 cm
17882.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. I. világháborús front emlék I-32. zászlóalj Bressanini dicsőség emlékére! felirattal, gravírozott csata térképpel. Belül aranyozva, gravírozott aláírásokkal 154g
17883.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft