Militária

Tételek száma: 149

Bronz katonai repülő makett, 15x18 cm
17836.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

2 darab japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, klf motívumokkal és kalligráfiával díszítve, sérüléssel, d: 8,5-9 cm
17837.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Shrapnel gyújtószerkezetből készült háborús emléktárgy, 14x9x7 cm
17838.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Világháborús időzítőből készített háborús emlék, bronz, m: 6 cm
17839.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Régi rakétapisztoly / jelzőpisztoly, hiányos, közepes állapotban, 22x15 cm
17840.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

Magyar Optikai Művek periszkóp, korrodált, h: 25 cm
17841.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
16

Régi puskagránát vető, tromblon, korrodált, h: 25 cm
17842.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19

1929 'Házasodik a csendőr', esküvői fotó, Brassay [J. Zoltán fényképész hajdúböszörményi] műterméből, a csendőrökön kitüntetésekkel, az egyiken vitézi jelvénnyel, 17x23 cm
17843.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1918 Bp., a IX. Mester-utcai keresk. isk. haditanfolyamának tablófotója, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Strelisky műterméből, sérülésekkel, körbevágott karton, 23x38 cm
17844.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lefaucheux-rendszerű, hatlövetű forgótáras revolver, cca. XIX. sz. közepe-második fele, jelzett, sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 27x13 cm // Antique Lefaucheux-style revolver, marked, with minor rust stains
17845.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

1913-1917 Schiller János katonai oklevelei: kinevezések (hadnagyi, főhadnagyi), kitüntetés adományozó oklevél (Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal), össz. 4 db, többön szép szárazbélyegzővel, változó méretben és állapotban (közte sérült) + Schiller János egyenruhás portréja, kitüntetésekkel (közte a Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt III. osztálya), keményhátú fotó Gerber S. budapesti műterméből, modern üvegezett képkeretben, látható: 11x8 cm
17846.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
20

1970 Zrínyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1970. Névre szóló emlékalbum (Farkas Gábor ezredes részére), Tóth Lajos (1922-2012) vezérőrnagy, a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia parancsnoka (1969-1975), varsói katonai és légügyi attasé autográf aláírásával. Kiadói nyl-kötés, kissé koszos borítóval. Készült 100 példányban. + Tóth Lajos vezérőrnagy, akadémiaparancsnok aláírt levele
17847.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft