Metszetek

Tételek száma: 89

16473.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1858 Pesti Lipót-vásárra, színezett rotációs fametszet, papír, Weinem jelzéssel a metszeten. Vasárnapi Újságból 47-ik számából kiemelt, 13x24 cm
16474.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16475.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Dévény romjai / Ruine Theben. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli sérülésekkel, kisebb foltokkal, 12x17,5 cm
16476.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Világos. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis foltokkal, a lap egyik sarka kissé sérült, 12,5x16,5 cm
16477.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: A kisdisznódi templom Erdélyben / Michelsberg in Siebenbürgen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka kissé sérült, 12x17 cm
16478.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az Osztrák-Magyar Monarchia területeinek népviseleteit, motívumait bemutató 3 db fametszet (Magyarország, Trieszt, Tirol), cca. XIX. sz. közepe, jelzettek a metszeten, lapszéli sérülésekkel, 28x20 cm körül
16479.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Iosephus Flavius: A zsidó háború (De bello Iudaico) c. művéből származó fametszetű illusztráció, hajtásnyommal, lapméret: 32x20,5 cm
16480.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

Munkácsy műveiről készült heliogravűrök: Carl Koepping ( 1848-1914.) Munkácsy Mihály Műteremben című festményéről készült rézkarca heliogravür. Krisztus, stb, összesen 8 db Jelzett a nyomaton 28x20 cm
16481.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gergius Galba, Nagy Ottó, Aulus Vitellius, Flavius Vespasianus, Titus Vespasianus római uralkodók tetteit bemutató lap Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. , fametszet, papír, . Színezett fametszet 5 db képpel Lap méret 22x35 cm
16482.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

cca 1860 A Császárfürdő Budán, színezett fametszetű látkép paszpartuban 26x20 cm
16483.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Katsushika Hokusai, Hokuszai (1760-1849): Kovácsok, selyemszövők Fametszet, papír. Lap alatt angol nyelű igazolással 19x14 cm
16484.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft