Metszetek

Tételek száma: 89

16461.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

16462.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16463.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16465.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1820  Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. c. könyv 5. kötet címkép és címlap, két térkép és képmelléklet. Rézmetszetek
16466.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Der Grossglockner acélmetszet. 11x16 cm Paszpartuban
16467.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm
16468.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm
16469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
16470.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
16471.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
16472.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft