Metszetek Tételek száma: 89
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2344616
16461
500
Engravings
Domenico Theotokopuli. El Greco (1547-1614): Angyali üdvözlet, Nemes Marcell műgyűjteményéből (Collection Marcell de Nemes). Fotógravűr, papír. Bp., é.n. (1910-20 körül). Photographie et Photogravure de la Société Anonyme pour Reproduction. Ma a festmény a Szépművészeti Múzeum, Régi Képtár gyűjteményében. Lap hátoldalán javított szakadással. 42×27,5 cm 2651514
16462
500
Engravings
S. v. Perger után, J. Kowatsch metszése: Doctor Faust. Rézmetszet, papír, jelzett ametszeten. 12x10 cm 2651648
16463
500
Engravings
Tiepolo után, F. Böttcher metszése. Krisztus töviskoronával. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 11,5x13,5 cm 2743065
16464
500
Engravings
David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: L'ouie. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 22x16 cm 3035147
16465
500
Engravings
Klf. alkotók: 14 db acélmetszet, klf. külföldi, többségében német és svájci. XIX. sz. közepe. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, klf. méretekben 3254046
16466
500
700
Engravings
1820 Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. c. könyv 5. kötet címkép és címlap, két térkép és képmelléklet. Rézmetszetek 3243754
16467
500
Engravings
Der Grossglockner acélmetszet. 11x16 cm Paszpartuban 3243951
16468
500
Engravings
cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm 3391777
16469
500
Engravings
2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm 3076540
16470
500
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm 3358481
16471
500
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm 3358495
16472
500
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft