Az Osztrák-Magyar Monarchia területeinek népviseleteit, motívumait bemutató 3 db fametszet (Magyarország, Trieszt, Tirol), cca. XIX. sz. közepe, jelzettek a metszeten, lapszéli sérülésekkel, 28x20 cm körül