Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3371956
22012
496
75000
Jewellery and precious metal items
1852 Ezüst (Ag) kiöntő, csont fogóval, jelzett, 13 latos, m: 15 cm, bruttó 271 g 3271776
22013
496
80000
14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5 3373414
22014
496
80000
Fehérarany (Au) gyűrű, 14k, 0,1ct gyémánttal, jelzett, m: 55, bruttó 2,2g 3359373
22015
496
85000
Arany (Au) fülbevaló pár, jelzett, 14k, nettó 3,55g 3375236
22016
496
85000
Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 292g 3375239
22017
496
85000
Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 295g 3373376
22018
496
85000
Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, mesterjegyes, gravírozott 1925-ös házasságkötési dátummal, m: 54, nettó 3,55 g 3373383
22019
496
95000
Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzés nélkül, m: 65, nettó 4,8g 3392981
22020
496
100000
Arany (Au) nyaklánc medállal, 14k, medálban 6 darab gyémánt berakás cca 0,1ct, rubin berakással, jelzett, bruttó 3,8g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2764273
22021
496
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3392968
22022
496
120000
Arany (Au) gyűrű, m: 50, 14k, 12 darab cca 0,05ct gyémánt, illetve 7 darab rubin berakással, jelzett, bruttó 4g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3375286
22023
496
120000
Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 422g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft