Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 227

Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 418g
22024.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, mesterjegyes, gravírozott 1915-ös házasságkötési dátummal, m. 58, nettó 4,55g
22025.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au) gyűrű, 18k, lapis lazuli berakással, m: 55, jelzett, bruttó 5,1g
22026.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g
22027.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

Arany (Au) karikagyűrű pár, rózsaarany és fehérarany, 14k, m: 56,65, jelzett, mesterjegyes, nettó 7,5g
22030.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

22031.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

22032.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

22033.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
22034.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

Arany (Au) karlánc, 14k, jelzett, h: 20 cm, nettó 11,8g
22035.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, m:55, 10 darab 0,1ct gyémánttal, bruttó 3,15g
22036.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

1,03 Ct brilliáns. Kerek brilliáns csiszolású gyémánt F, I2, 6,36x6,3x4,05 mm tanúsítvánnyal
22037.

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 626,02
1 875,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft