Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3375283
22024
496
120000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 418g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3373367
22025
496
120000
Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, mesterjegyes, gravírozott 1915-ös házasságkötési dátummal, m. 58, nettó 4,55g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3392890
22026
496
130000
Arany (Au) gyűrű, 18k, lapis lazuli berakással, m: 55, jelzett, bruttó 5,1g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3368949
22027
496
140000
Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3392896
22030
496
170000
Arany (Au) karikagyűrű pár, rózsaarany és fehérarany, 14k, m: 56,65, jelzett, mesterjegyes, nettó 7,5g
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
3002131
22031
496
80000
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g 3256218
22032
496
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3289711
22033
496
280000
Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
3300656
22034
496
240000
Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
3359370
22035
496
300000
Arany (Au) karlánc, 14k, jelzett, h: 20 cm, nettó 11,8g
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3378203
22036
496
400000
Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, m:55, 10 darab 0,1ct gyémánttal, bruttó 3,15g
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
3377784
22037
496
600000
1,03 Ct brilliáns. Kerek brilliáns csiszolású gyémánt F, I2, 6,36x6,3x4,05 mm tanúsítvánnyal
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft