Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3388033
22086
496
Jewellery and precious metal items
Art deco bronz gyűrű, rekeszzománc díszítéssel, m: 62 3388663
22087
496
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel alma alakban kirakva, jelzett, bruttó 1g 3386559
22088
496
3 darab ezüst (Ag) ékszer, jelzett, közte medál opál berakással, bruttó 4,5g 3388125
22089
496
Ezüst (Ag) gyűrű, m: 53, jelzett, nettó 4g 3388667
22090
496
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel kirakva, jelzett, bruttó 1,1g 3388120
22091
496
2 darab ezüst (Ag) gyűrű, kő berakásokkal, m: 53, jelzett, bruttó 4,8g 3388118
22092
496
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, teklagyöngy díszítéssel, jelzett, bruttó 1,3g 3388665
22093
496
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel szív alakban kirakva, jelzett, bruttó 1,6g 3388100
22094
496
1969 Táncdalfesztivál díj gyűrű. Aranyozott ezüst, jelzett, feliratozott "Táncdalfesztivál Virág Ifjúsága" felirattal, 13,88 g m :63 3388116
22095
496
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, nettó 13,6g 3387280
22096
496
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, kék opál berakással, jelzett, bruttó 1,4g 3389596
22097
496
Ezüst (Ag) töltőceruza, bruttó 9g, h: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft