Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 227

Art deco bronz gyűrű, rekeszzománc díszítéssel, m: 62
22086.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel alma alakban kirakva, jelzett, bruttó 1g
22087.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

3 darab ezüst (Ag) ékszer, jelzett, közte medál opál berakással, bruttó 4,5g
22088.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű, m: 53, jelzett, nettó 4g
22089.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel kirakva, jelzett, bruttó 1,1g
22090.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 darab ezüst (Ag) gyűrű, kő berakásokkal, m: 53, jelzett, bruttó 4,8g
22091.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, teklagyöngy díszítéssel, jelzett, bruttó 1,3g
22092.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel szív alakban kirakva, jelzett, bruttó 1,6g
22093.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1969 Táncdalfesztivál díj gyűrű. Aranyozott ezüst, jelzett, feliratozott "Táncdalfesztivál Virág Ifjúsága" felirattal, 13,88 g m :63
22094.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, nettó 13,6g
22095.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, kék opál berakással, jelzett, bruttó 1,4g
22096.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) töltőceruza, bruttó 9g, h: 7,5 cm
22097.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft