Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 227

Ezüst (Ag) karkötő, kő díszítésekkel, jelzett, bruttó 27g
22184.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) karkötő, csiszolt malachit lap berakással, jelzett, bruttó 33g
22185.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Bartha Mariann ötvösművész ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, mesterjegyes, m: 64, bruttó 4,3g, dobozban.
22186.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) tárca, jelzett, 84g
22187.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Magnolia izraeli ezüst (Ag) nyaklánc, opál berakásos medállal, díszdobozban, bruttó 7,4g
22188.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) ékszeres doboz, belül aranyozott felülettel, jelzett, nettó 134g
22189.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
13

5 db szintetikus zafír kb 2,5 ct / db
22190.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) teáskanál szett, jelzett, mesterjegyes, 5 darab, nettó 207g, díszdobozban
22191.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 88g
22192.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g
22193.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g
22194.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g
22195.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft