Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3373699
22184
496
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő, kő díszítésekkel, jelzett, bruttó 27g 3366574
22185
496
24000
Ezüst (Ag) karkötő, csiszolt malachit lap berakással, jelzett, bruttó 33g 3387380
22186
496
15000
Bartha Mariann ötvösművész ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, mesterjegyes, m: 64, bruttó 4,3g, dobozban. 3390384
22187
496
Ezüst (Ag) tárca, jelzett, 84g 3387387
22188
496
Magnolia izraeli ezüst (Ag) nyaklánc, opál berakásos medállal, díszdobozban, bruttó 7,4g 3390370
22189
496
32000
Ezüst (Ag) ékszeres doboz, belül aranyozott felülettel, jelzett, nettó 134g 3387635
22190
496
15000
5 db szintetikus zafír kb 2,5 ct / db 3386650
22191
496
46000
Ezüst (Ag) teáskanál szett, jelzett, mesterjegyes, 5 darab, nettó 207g, díszdobozban 3375303
22192
496
24000
Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 88g 3375305
22193
496
36000
Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g 3375297
22194
496
48000
Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g 3375260
22195
496
22000
Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft