Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3387932
22146
496
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) masszív lapos pancer karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,3 g 3387927
22147
496
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc karkötővel, h: 56 és 19,5 cm, nettó: 10,3 g 3387933
22148
496
4400
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 8,8 g 3387910
22149
496
Ezüst(Ag) indamintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,9 g 3387943
22150
496
Ezüst(Ag) anker nyaklánc rák medállal, jelzett, h: 62 cm, medál: 3,1×1,7 cm, nettó: 7,8 g 3388721
22151
496
3800
Ezüst(Ag) többszínű fonott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,9 g 3388722
22152
496
4200
Ezüst(Ag) többszínű gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 10,3 g 3388711
22153
496
3200
Ezüst(Ag) virágos filigrán bross, jelzett, 8×4 cm, nettó: 13,2 g 3387912
22154
496
Ezüst(Ag) masszív fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 15,5 g 3387908
22155
496
Ezüst(Ag) részben aranyozott fűszerkanál, jelzett, h: 7 cm, nettó: 5,5 g 3388679
22156
496
Ezüst(Ag) gyűrű gránátköves díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,4 g 3387964
22157
496
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves szív medállal, jelzett, h: 49 cm, 1,2×1 cm, bruttó: 7,1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft