Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 227

Ezüst(Ag) masszív lapos pancer karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,3 g
22146.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
9

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc karkötővel, h: 56 és 19,5 cm, nettó: 10,3 g
22147.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 8,8 g
22148.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) indamintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,9 g
22149.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) anker nyaklánc rák medállal, jelzett, h: 62 cm, medál: 3,1×1,7 cm, nettó: 7,8 g
22150.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) többszínű fonott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,9 g
22151.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) többszínű gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 10,3 g
22152.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Ezüst(Ag) virágos filigrán bross, jelzett, 8×4 cm, nettó: 13,2 g
22153.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
19

Ezüst(Ag) masszív fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 15,5 g
22154.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) részben aranyozott fűszerkanál, jelzett, h: 7 cm, nettó: 5,5 g
22155.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű gránátköves díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,4 g
22156.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves szív medállal, jelzett, h: 49 cm, 1,2×1 cm, bruttó: 7,1 g
22157.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft