Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 227

Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 160g
22196.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 20,5 cm, nettó 52g
22197.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
22198.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g
22199.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
22200.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
22201.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) csigaevő villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 15,5 cm, nettó 173g
22202.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 161g
22203.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g
22204.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g
22205.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

2 darab régi orosz ezüst (Ag) kanál, jelzett, mesterjegyes, nettó 93g
22206.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

3 darab ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó 75g
22207.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft