Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3375290
22196
496
48000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 160g 3375258
22197
496
15000
Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 20,5 cm, nettó 52g 2959916
22198
496
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g 2959920
22199
496
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g 2959923
22200
496
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g 2959918
22201
496
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g 3375250
22202
496
50000
Ezüst (Ag) csigaevő villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 15,5 cm, nettó 173g 3375291
22203
496
48000
Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 161g 3375300
22204
496
24000
Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g 3374275
22205
496
30000
Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g 3374271
22206
496
22000
2 darab régi orosz ezüst (Ag) kanál, jelzett, mesterjegyes, nettó 93g 3386792
22207
496
3 darab ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó 75g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft