Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 142

Buzás Árpád (1929-2013): Csendélet. Tűzzománc, rézlemez. Hiányos keretben. 23x15 cm
13180.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Blumschein Dezső (1935-2023): Balatoni táj. Tűzzománc, fémlemez. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 12x18,5 cm
13181.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hegedülő páros. Intarzia. Dekoratív fakeretben. 18,5x15 cm
13182.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

13183.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
13184.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
13185.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
13186.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13187.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13188.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
13189.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

13191.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Iparművész dísztál Nap dekorral. Réz. d: 30 cm
13192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft