Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3355262
13180
496
Antique
Buzás Árpád (1929-2013): Csendélet. Tűzzománc, rézlemez. Hiányos keretben. 23x15 cm 3355269
13181
496
Antique
Blumschein Dezső (1935-2023): Balatoni táj. Tűzzománc, fémlemez. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 12x18,5 cm 3355272
13182
496
Antique
Hegedülő páros. Intarzia. Dekoratív fakeretben. 18,5x15 cm 3355188
13183
496
Antique
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm 3358179
13184
496
Antique
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm 3359571
13185
496
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm 3330691
13186
496
Antique
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm 3331854
13187
496
Antique
Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm 2975413
13188
496
24000
Antique
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm 3317886
13189
496
42000
Antique
cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm 3391910
13191
496
Antique
Matei Timforea (1836-1906) után: Jesus emperor. Modern üvegre festett ikon, 19x21 cm. /// "A kompozíció több szereplőből áll - Jézus az ítélet trónján ül, körülötte Mária és Keresztelő János, szent Mihály és Gábriel (2. sor), valamint György és Dimitrie vértanúk (3. kör) állnak. A csoport jobb és bal oldalán két angyal látható, akik az ítélet trombitáját szólítják. Jézus feje felett a Szentlélek lebeg." 3338573
13192
496
Antique
Iparművész dísztál Nap dekorral. Réz. d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft