Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3387152
13132
496
30000
Antique
Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással. 3390215
13133
496
Antique
Sárkányos dobozka. Cloisson technikával készült kínai doboz d: 12 cm 3284081
13134
496
7500
Antique
Tara. Réz szobor, lezárt állapotban, Nepál, 20. sz., m: 12 cm 3286953
13135
496
Antique
Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x17 cm 3265829
13136
496
Antique
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm 3270866
13137
496
Antique
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta. 3124141
13138
496
15000
Antique
Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm 3230454
13139
496
Antique
Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm 3107031
13140
496
Antique
Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm 3202885
13141
496
Antique
Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel 3202898
13142
496
Antique
cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm 3204658
13143
496
Antique
Gyakorló japán szamurájkard, faragott fa, 102 cm, hozzá kis tőr, hamzett tokkal. / Japanese samurai sword mnade of wood Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft