Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 142

13132.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Sárkányos dobozka. Cloisson technikával készült kínai doboz d: 12 cm
13133.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

13134.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x17 cm
13135.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13136.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

13137.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm
13138.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm
13139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13140.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel
13141.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13142.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Gyakorló japán szamurájkard, faragott fa, 102 cm, hozzá kis tőr, hamzett tokkal. / Japanese samurai sword mnade of wood
13143.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft