https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 142

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, pótolt fogókkal, javítással, 33x37x17 cm
1
13168.

Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, pótolt fogókkal, javítással, 33x37x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db tálaló kanál és villa 25 cm
1
13169.

2 db tálaló kanál és villa 25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ón tál. 1789, német, jelzett, kopással, d: 22,5 cm
1
13170.

Ón tál. 1789, német, jelzett, kopással, d: 22,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ón tál. 1733, német, jelzett, kopással, d: 24,5 cm
1
13171.

Ón tál. 1733, német, jelzett, kopással, d: 24,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1705 Hatalmas ón tál. 1705-ös datálással, jelzett, feltehetően Bajorország, L.A. mesterjeggyel, felületi sérülésekkel, restaurálással, d: 51 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
13172.

1705 Hatalmas ón tál. 1705-ös datálással, jelzett, feltehetően Bajorország, L.A. mesterjeggyel, felületi sérülésekkel, restaurálással, d: 51 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm
1
13173.

Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm
1
13174.

Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.
1
13175.

Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bronz kandallóóra készlet asztali óra és két gyertyatartó párban. Óra szatír fejes felesütős, ingajáratos. szép zománc számlappal. Működő, jó állapotban. m: 45, 50 cm
1
13176.

Bronz kandallóóra készlet asztali óra és két gyertyatartó párban. Óra szatír fejes felesütős, ingajáratos. szép zománc számlappal. Működő, jó állapotban. m: 45, 50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Buzás Árpád (1929-2013): Madár. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 9,5x9,5 cm
1
13177.

Buzás Árpád (1929-2013): Madár. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 9,5x9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Split, kikötő, 1980 körül. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 31x26,5 cm
1
13178.

Split, kikötő, 1980 körül. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 31x26,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Buzás Árpád (1929-2013): Kompozíció aranyban. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 23x15 cm
1
13179.

Buzás Árpád (1929-2013): Kompozíció aranyban. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 23x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz