Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 294

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Ady Endre / Népért síró, bús, bocskoros nemes" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (100mm) T:AU Hungary 1976. "Endre Ady" two-sided bronz plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (100mm) C:AU
31217.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Ady Endre / Népért síró, bús, bocskoros nemes" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (100mm) T:AU
Hungary 1976. "Endre Ady" two-sided bronz plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (100mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1995. "100 éves a röntgensugár 1895-1995 / XVII. Heves Megyei Orvos-Gyógyszerész - II. szakdolgozói napok - Gyöngyös 1995. Szept. 29-30." bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
31218.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (~12g/0.925/35mm) T:PP, ködösödés
31219.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc 1881-1958 / MÉE 30. Vándorgyűlése Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE19
31220.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
31221.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (25,11g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP5
31222.

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (25,11g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo BP5

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
21,10

Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor" ezüstözött emlékérem eredeti ÁPV plasztiktokban (32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31223.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csúcs Viktória (1934-) DN "Hódmezővásárhely" kétoldalas ezüstözött bronz + bronz emlékérem pár (32mm) T:AU, patina
31224.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Csucs Viktória (1934-1993) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31225.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Domonkos Béla (1934-2020) DN "Németh László" egyoldalas öntött bronz plakett fatáblán (~103mm) T:AU
31234.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Fonyó Márton (?-?) / Lőrincz István (1901-1985) 1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség / Népért-Szabadságért-Függetlenségért" bronz emlékérem, gravírozás nélkül (40mm) T:XF,VF, fülnyom
31236.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fritz Mihály (1947- ) ~1980. "Kiemelkedő Szövetkezeti Munkáért - Békés Megyei - MESZÖV" kétoldalas, öntött bronz plakett (97mm) T:AU
31237.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft