Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 294
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3383511
31217
493
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Ady Endre / Népért síró, bús, bocskoros nemes " kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (100mm) T:AU Hungary 1976. "Endre Ady " two-sided bronz plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (100mm) C:AU 3284290
31218
493
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1995. "100 éves a röntgensugár 1895-1995 / XVII. Heves Megyei Orvos-Gyógyszerész - II. szakdolgozói napok - Gyöngyös 1995. Szept. 29-30. " bronz emlékérem (42,5mm) T:XF 3324105
31219
493
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (~12g/0.925/35mm) T:PP, ködösödés 3230282
31220
493
2200
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc 1881-1958 / MÉE 30. Vándorgyűlése Debrecen " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE19 3180187
31221
493
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét " bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC 3350753
31222
493
6500
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973 " jelzett Ag tagsági érem (25,11g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP5 3381921
31223
493
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor" ezüstözött emlékérem eredeti ÁPV plasztiktokban (32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina 3291364
31224
493
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Hódmezővásárhely " kétoldalas ezüstözött bronz + bronz emlékérem pár (32mm) T:AU, patina 3378886
31225
493
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) DN "Kiskunhalas - Csipkeház " kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU 3366439
31234
493
Numizmatika
Domonkos Béla (1934-2020) DN "Németh László " egyoldalas öntött bronz plakett fatáblán (~103mm) T:AU 3378554
31236
493
Numizmatika
Fonyó Márton (?-?) / Lőrincz István (1901-1985) 1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség / Népért-Szabadságért-Függetlenségért " bronz emlékérem, gravírozás nélkül (40mm) T:XF,VF, fülnyom 3169581
31237
493
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) ~1980. "Kiemelkedő Szövetkezeti Munkáért - Békés Megyei - MESZÖV " kétoldalas, öntött bronz plakett (97mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft