https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 294

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem, "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tasakban (60mm) T:AU kis patina
1
31274.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem, "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tasakban (60mm) T:AU kis patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,49
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kutas László (1936-2023) 1999. "A 30. érettségi találkozóra Budapest 1999" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~43-44mm) T:AU,XF
1
31275.

Kutas László (1936-2023) 1999. "A 30. érettségi találkozóra Budapest 1999" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~43-44mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,74
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kutas László (1936-2023) DN "Dr. Nándori Gyula emlékérem" öntött bronz emlékérem (91mm) T:AU
1
31276.

Kutas László (1936-2023) DN "Dr. Nándori Gyula emlékérem" öntött bronz emlékérem (91mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,99
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem, próbaveret? A felületkezelés hiányzik, a perem néhol vastagabb, néhol vékonyabb (42,5mm) T:UNC patina Adamo BA3
1
31277.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem, próbaveret? A felületkezelés hiányzik, a perem néhol vastagabb, néhol vékonyabb (42,5mm) T:UNC patina Adamo BA3

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
38,96
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lapis András (1942-) ~1980. "Szeged / Szeged Tourist" emlékérem előlapi verőtő (42,5mm), készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
1
31278.

Lapis András (1942-) ~1980. "Szeged / Szeged Tourist" emlékérem előlapi verőtő (42,5mm), készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lapis András (1942-) 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - '87 Sopron - Magyar Média" ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
1
31279.

Lapis András (1942-) 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - '87 Sopron - Magyar Média" ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
211,04
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lapis András (1942- ) 1996. "Gödöllői Királyi Kastély - Felvonulási Emlékérem 1996" hátoldalon gravírozva "GlaxoWellcome Karácsony 1997", műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU
1
31280.

Lapis András (1942- ) 1996. "Gödöllői Királyi Kastély - Felvonulási Emlékérem 1996" hátoldalon gravírozva "GlaxoWellcome Karácsony 1997", műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,49
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
1
31281.

Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31282.

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,49
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "234", dísztokban (157,06g/0.925/42,5mm) T:PP kis ph.
1
31283.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "234", dísztokban (157,06g/0.925/42,5mm) T:PP kis ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
194,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,40g/0.925/42,5mm) T:PP
1
31284.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,40g/0.925/42,5mm) T:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
42,21
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,13g/0.925/42.5mm) T:PP fo.
1
31285.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,13g/0.925/42.5mm) T:PP fo.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
42,21
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz