Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem, "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tasakban (60mm) T:AU kis patina
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "234", dísztokban (157,06g/0.925/42,5mm) T:PP kis ph.