Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 294

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,45g/0.925/42,5mm) T:PP
31193.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Esztergom / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,55g/0.925/42.5mm) T:PP fo.
31194.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "108", dísztokban (31,39g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31195.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Debrecen" Ag emlékérem, dísztokban (31,38g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31196.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "106", dísztokban (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31197.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Debrecen / Isten áldd meg a magyart" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31198.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "110", dísztokban (31,4g/0.925/42mm) T:PP felszíni karc
31199.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Esztergom / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31200.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Máriapócs" Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
31201.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

31202.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:PP
31203.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31204.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft