Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 294

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (45mm) C:XF HP.: 1331.
31181.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére - Magyar Reformátusok" bronz emlékérem. "KÁLVIN INSTITUTIÓJÁNAK NÉGYSZÁZ ÉVES EMLÉKEZETÉRE - MAGYAR REFORMÁTUSOK 1936 - SZÍVEMET VÉRES ÁLDOZATUL FELAJÁNLOM AZ ÚRNAK / A SZENT KÖNYVEK UTÁN KIKET A NAGY APOSTOLOK ÍRTAK - ENNÉL JOBB KÖNYVET MÉG SOHA SENKI NEM ÍRT" (41mm) T:AU,XF / Hungary 1936. "For the 400th anniversary of Calvin's Institution - Hungarian Reformed People" bronze commemorative medal (41mm) C:AU,XF
31182.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" bronz emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:AU patina HP 284.
31183.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
29,22
10

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Ag emlékérem (34,82g/0.640/42,5mm) T:UNC halvány patina Adamo GS4
31184.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Ag és bronz emlékérem pár (34,59g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS5
31185.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Ag emlékérem (33,97g/0.640/42,5mm) T:UNC Adamo GS6
31186.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31187.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Ag emlékérem (34,96g/0.640/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo GS7
31188.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" Ag emlékérem (34,97g/0.640/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo GS9
31189.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" Ag emlékérem (34,60g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS8
31190.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

31191.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Pécs / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31192.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft