10 000 Ft
Nagy Antal: Hitelemzés példákban, vagyis: a katholkus hit- és erkölcstan rövid foglalata nagy választéku idézetek-, történetek-, elbeszélések-, példák-, példázatok- s hasonlatokkal megvilágitva. Gyakorlati segédkönyv egyházi szónokok, hitelemzők, gyóntatók, tanítók s nevelők számára, nemkülönben épületes olvasmánytár a katholikus családok részére. I. kötet. 2. rész. (2. kiadás.); II. kötet. 1. rész.; III. köt. 1. rész. Komárom, 1884 - 1886, Ziegler Károly, 4+441-837+1+LIII p.; 865+LXIV p.; IV+1091 p. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, egy kötet gerincén apró sérüléssel.