[Giovanni] Joanne Bona: Manuductio ad Coelum. Medullam continens sanct... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~1500028/Giovanni-Joanne-Bona-Manuductio-ad-Coelum-Medullam-continens-sanctorum-patrum-et-veterum~II3348205
3348205
20622
493
40000
Books: Religion
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,40 EUR , 125,00 USD
Leírás: [Giovanni] Joanne Bona: Manuductio ad Coelum. Medullam continens sanctorum patrum et veterum philosophorum. Venetiis [Velence],én.(Korai kiadás,1669?), Bassani,(Typis Jo. Antonii Remondini), 276+10 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlapon bejegyzésekkel.
: nk