Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 31

19245.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Déván István: Si ugrás, futás, tréning és versenyzés. Versenyzők, egyesületek, testnevelési tanárok, versenybírák és iskolák részére, 50 fényképpel és rajzzal. Bp., 1919. Bagó Márton. 80p. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon kötésben. Árverésen még nem szerepelt
19246.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19247.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Hajrá lilák! Újpest futballtörténete. 1885-2002. Vác.,2002,Veronic Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19248.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Schwarz, Dr. A. M.: Wie trainiere ich Fussball? Wien, 1919, Nestroy-Verlag. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

19250.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magyar Sport almanach. MCMXXV. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1926. Athenaeum, 432 p. Korabeli reklámokkal. A Nagyváradi M. Kir. Állami Szilágyi Erzsébet Leánygimnázium diákjának szóló 1941-es iskolai ajándékozási soraival, az igazgató Finta Gergő (1889-1981) költő, műfordító aláírásával, bekötött elülső papírborítóval.
19251.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Spielberger Leó: Tizenegy Olimpiász története. Bratislava, 1936. Slovenska Grafia. 36p. Kiadói papírborítóval, Rajta volt könyvtári leltárszámokkal RITKA!
19252.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kolligátum, 2 sakk témájú műből: Szemere Imre: A sakkjáték kézi könyve. Felülvizsgálta: Maróczy Géza.; Bp.,[1900.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 118+2p. Félvászon-kötésben, firkált címlappal
19254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kárpátaljai síkalauz. Összeállította Szepes Béla és Balassa Ferenc. [Budapest, 1939. Radó István.] 31 + [1] p. . Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
19255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft