Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 31

Dr. Urvári Sándor: 125 éves a Magyar Torna Szövetség. Egy sportdiplomata naplójából. DEDIKÁLT! H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19257.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Magyarok Melbourne-ben. Szerk.: Fekete Pál. Bp.,1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
19258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Damian MacPherson: Golf. A golf alapjai... Bp., é.n., Golf Services. Kiadói kartonált papírkötés.
19259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19260.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szénási Zsolt: Egy igazi karate: shito ryu. é.n., Magyar shito ryu baráti kör, papírkötés.
19261.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19262.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1932 A Magyar Sakkvilág XVII. évfolyamának összes. száma bekötve. Félvászon kötésben
19263.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

David Roberts: Kétes dicsőség. A legendás Annapurna-expedició valós története. Ford.: Szentgyörgyi József. Bp., 2002, Park, 215 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19264.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19265.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Franck, Arnold: Das Bilderbuch des Skiläufers. 284 kinematografische Bilder vom Skilauf mit Erläuterungen und einer Einführung in eine neue Bewegungs-Fotografie. Hamburg, 1932, Gebrüder Enoch Verlag, XV+(1)+128 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
19266.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Yesudian, Selva Raja:  Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította Balogh Barna. 53 eredeti felvétellel. (Budapest), [1942 után]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 179 + [1] p. + 8 t. (kétoldalas) Selvarajan Yesudian (1916-1988) indiai jógaoktató. A tehetős dél-indiai családból származó szerző testnevelési-orvosi tanulmányok érdekében 1937-ben érkezett Magyarországra. A Hatha-jóga gyakorlatát kidolgozó "Sport and Yoga" című kötete 1941-ben jelent meg először magyarul. Az elismert jógi számos évet töltött hazánkban, magyar feleségével együtt csak a második világháború után, a koalíciós idők végén hagyta el az országot. Példányunk a kilencedik magyar kiadásból származik, melyhez a szerző új előszót is írt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói borítóban.
19267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft