Eugénie Foa: Bibliothéque Historique de La Jeunesse par Mme - -. Paris... https://www.darabanth.com/hu/491-Gyorsarveres/491.0/Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000031/Eugenie-Foa-Bibliotheque-Historique-de-La-Jeunesse-par-Mme--Paris-en-Desforges-1-tplus2plus322plus5~II3375123
3375123
21134
491
Books: Other languages
Leírás: Eugénie Foa: Bibliothéque Historique de La Jeunesse par Mme - -. Paris,én.,Desforges, 1 t.+2+322+5 p.+ 5 t. Francia nyelven. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: tg