Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. III. köt.: Történetek - emlékek. Bp., 1908, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 340 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel. + Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. (Új ifjúsági kiadás). Átdolgozta és kibővítette: ifj. Bókay János. Bp., [1927], Athenaeum, 350 p. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal, régi intézményi bélyegzőkkel.