2 000 Ft
3 db könyv: Arthur Conan Doyle: A köd országa. Ford.: Schmidt József. Bp., 1926, Pantheon, 242+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Dr. Med. Hynek R. W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Krisztus valódi arcmásának felfedezése. Ford.: Dr. Czékus Géza. Bp., [1937], Korda Rt., 1 (kihajtható) t.+ 117 p.+ 5 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben. + Selma Lagerlöf: Az Antikrisztus csodái. Ford.: Pogány Kázmér. Bp., é.n. [194?], Franklin-Társulat, 337+(3) p. Félbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.