Walser Izsó - -: Kis örökimádás. A legméltóságosabb oltáriszentség ima... https://www.darabanth.com/hu/489-Gyorsarveres/489.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~1000029/Walser-Izso--Kis-orokimadas-A-legmeltosagosabb-oltariszentseg-imakonyve-Walser-Izso-utan~II3360320
3360320
20590
489
Books: Religion
Leírás: Walser Izsó - -: Kis örökimádás. A legméltóságosabb oltáriszentség imakönyve. Walser Izsó után Varga Mihály. K. Sávely Dezső rajzaival. Kiskunmajsa,1915., Fordítói kiadás. 7. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
: nagy_andras