Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp., 1896., Hornyánszky Viktor, 4+207 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti borító felhasználásával, restaurált, kissé foltos lapokkal.