Porcelán Tételek száma: 478
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3326087
11237
486
Zsolnay pillangó mintás tojásalakú bonbonier, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3327969
11238
486
Zsolnay jegesmedve pár. Jelzett, hibátlan, 18x11 cm 3327955
11239
486
Zsolnay 25 részes szervírozó készlet, kobalt alapon aranyfestett peremmel, közte kínálók, mélytányérok, jelzett, kopásokkal. 3328815
11240
486
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, 22x19 cm 3328886
11241
486
9500
Zsolnay repesztett ökörvér mázas fedeles edény. Jelzett, fedelén lepattanással, m: 13 cm 3330113
11242
486
7500
Zsolnay eozin mázas edény. Terv.: kovács István. Jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm, m: 6 cm 3292425
11243
486
Zsolnay 2 darab eozin plakett, Magyarország Franciaország bélyegkiállítás Budapest 1984 felirattal, II. Rákóczi Ferenc mellképével, kopással, d: 11 cm + "Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 10 cm 3273877
11244
486
2 db Zsolnay gyógyszertári gyógyszeres edény. Fehér mázas, részben kézzel festett, hibátlan 17 cm 3274536
11245
486
Zsolnay stafír mintás 6 darab csésze 5 darab alátéttel, jelzett. 3323087
11246
486
Zsolnay gyöngytyúk. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 3326060
11247
486
Zsolnay kékvirág mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm 3326056
11248
486
4200
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft