Porcelán

Tételek száma: 478

Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Jelzett, kézzel festett, teljes, hibátlan (kis mázrepedezettséggel).
11225.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Zsolnay Exclusiv orchidea mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11226.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay eozin mázas paradicsomvirág váza, pereménél repedéssel, jelzett, d: 11,5 cm
11227.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay kisplasztika - elefánt. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, 10x7 cm
11228.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay kisplasztika - salátát evő nyúl. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, felületi kopással, alján egy horzsolással, 9x6 cm
11229.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas paradicsom virág váza. Jelzett, minimális karcokkal, m: 12 cm
11230.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11231.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11232.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay repesztett ökörvér mázas csóka váza. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 13,5 cm
11233.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11234.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
11235.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

11236.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft