Porcelán Tételek száma: 478
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3306777
11102
486
320000
Herendi Nanking Bouquet Purple mintás 78 részes étkészlet. 12 darab mélytányér d: 24,5 cm - 3 darab mélytányér d: 25,5 cm - 12 darab nagytányér d: 25 cm - 12 darab süteményes tányér d: 21 cm - 12 darab desszertes tányér d: 18,5 cm - 3 készletnyi 9 darab rágcsakínáló, készlet d: 19 cm - 2 darab háromszögletű kínáló 25x25 cm - 2 darab ovális kínáló 26,5x21 cm - 2 darab asztalközép kínáló 26x26x9 cm, 25x25 cm - kerek kínáló d: 31 cm - kerek tál d: 30 cm - szószos edény h: 24 cm - vajtartó d: 19 cm - fedeles edény d: 15 cm - cukortartó m: 10 cm - 2 darab sóborskínáló h: 15 cm - sószóró m: 6 cm - 2 darab ovális kínáló 41x31 cm, 37x28 cm - leveskínáló 37x26 cm
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
3323882
11103
486
70000
Herendi Poisson mintás koi halas fedeles váza, halas mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti, háború előtti címkével. m: 20 cm 3142036
11104
486
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2927577
11105
486
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3204050
11106
486
24000
Herendi apró pirosvirágos kávés készlet, desszertes tányérokkal. cca 1920/30, fedeleken rózsa fogókkal, jelzett, teljes, egyik csészén repedéssel. 3124123
11107
486
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3329019
11108
486
30000
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett., hibátlan, d: 19,5 cm, m: 16 cm 3328821
11109
486
30000
Herendi Viktória mintás 5 részes asztali - dohányzó szett. Fodros tálca 28,5x24 cm, hamuzó, bonbonier, csikkelnyomó, gyertyatartó, díszdobozban. 3328859
11110
486
26000
Herendi Apponyi Blue váza, háncsnyomott felülettel, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3323410
11111
486
24000
Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 3293129
11112
486
30000
Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:28 cm, eredeti dobozában 3293125
11113
486
30000
Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), aranyozás kissé kopott, 9x9 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft