Wilhelm Baur: Lebensbilder aus der Geschichte der Kirche und des Vaterlandes. Bremen und Leipzig, 1887, C. Ed. Müller, VI+2+447 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, zöld egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.